Piknik pod parasolem

Magdalena Gąsiorek

W niedzielę, 1. czerwca w godzinach popołudniowych odbył się w naszej parafii „Piknik pod parasolem”, zorganizowany przez siostry urszulanki. Piknik, na który zostali zaproszeni wszyscy parafianie, był częścią obchodów 50-lecia pobytu sióstr w naszej parafii. Na przybyłych gości czekało pyszne ciasto, ciekawe i śmieszne rodzinne konkursy, a także dania z grilla. W trakcie pikniku ze specjalnym programem dla mam (z okazji Dnia Matki, który miał miejsce kilka dni wcześniej) wystąpiła schola „Sursum Corda”, a mamy przygotowały także krótki występ dla dzieci. Było również wiele wspólnego śpiewu.

Tego samego dnia gościliśmy w naszej parafii siostry urszulanki z Poznania i Otorowa, które przed każdą Mszą świętą dzieliły się z nami swoim doświadczeniem Boga w ich życiu.

licznik odwiedzin strony