Parafia pod wezwaniem Świętego Ducha we Wrześni

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Ogłoszenia


Ogłoszenia duszpasterskie

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 22 kwietnia 2018

W piątek, 20 kwietnia, rozpoczęliśmy Nowennę przed Uroczystością ku czci św. Wojciecha, upraszając za jego wstawiennictwem potrzebne łaski dla nas i dla naszej Ojczyzny.

 1. Program Uroczystości ku czci św. Wojciecha i zakończenia Jubileuszu 600-lecia Prymasostwa w Polsce – wywieszony w gablocie ogłoszeń.
 2. Uroczystość św. Wojciecha, która liturgicznie przypada 23 kwietnia, to także dzień imienin abp. Wojciecha Polaka oraz ks. Wojciecha Muchyńskiego...
 3. Natomiast w środę przypada Święto św. Marka-Ewangelisty. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy - po wieczornej Mszy św.
 4. Spotkanie Grupy Ojca Pio w czwartek o godz. 19.15 w kaplicy szpitalnej...
 5. 6. Piesza Pielgrzymka do grobu św. Wojciecha – w piątek, 27 kwietnia, szczegóły na plakacie i stronie internetowej parafii farnej we Wrześni.
 6. Spotkanie dla uczniów klas czwartych – w środę, 25 kwietnia, o godz. 17.00 w kościele.
 7. Uroczystość I-szej Komunii świętej w niedzielę, 6 maja, o godz. 10.00 a Rocznica I-szej Komunii świętej w poniedziałek, 7 maja, o godz. 17.00.
 8. Jest jeszcze wolnych kilka miejsc na samolotowo-autokarową pielgrzymkę do Gracji – śladami świętego Pawła, którą organizuje Parafia p.w. Świętego Krzyża na Lipówce /w dniach 17 – 26 września 2018 r/. Szczegóły są podane w gablocie a do wspólnego pielgrzymowania zaprasza proboszcz - ks. Czesław.

10. Zapraszamy do lektury nowego Przewodnika Katolickiego oraz Wspólnoty.


Poprawiony: niedziela, 22 kwietnia 2018 10:43  

Start Ogłoszenia