Intencje Mszalne

Poprawiono: niedziela, 29 styczeń 2023

Niedziela    7.00 +Zbigniewa Pietruszyka

29.I            8.30 +Andrzeja Szlbierza oraz zm. z rodziny Menesów i Szalbierzów

                  9.45 +Henryka Nowaczyka

                  11.00 +Eugeniusza Abramkiewicza w 1 rocz.

                  12.15 +Melanię Grześkowiak

                  17.00 +Amelię Ostrysz

 

Poniedz.     7.00 +Amelię Ostrysz

30.I            7.00 +Helenę i Władysława oraz zm. z rodziny Kaczmarków

 

Wtorek       7.00 1) +Jadwigę Orzechowską    2) +Karola Krauze     3+Barbarę Górecką

 

Środa         7.00 +Seweryna Kubczaka

1.II             18.30 +Stanisława i Marię Jurkiewicz; +Klementynę Wawrzyniak; +Józefę i Ignacego Staniszewskich, Zbigniewa Szymkowiaka; +Kazimierza Banasiaka

 

Czwartek   7.00 +Seweryna Kubczaka

2.II             8.30 – w intencji Sióstr Zakonnych, które pracowały w naszej Parafii, szczególnie: s. Janiny i s. Bogusławy – o Boże błogosław. dla nich,  dary Ducha Świętego, wierną służbę Chrystusowi i opiekę Matki Bożej

                  17.00 +Tomasza Króla

                  18.30 +ks. Mariana Aleksandrowicza oraz zm. rodziców i siostrę

 

Piątek        7.00 +Zdzisława Skrzypczaka

3.II             17.00 +Joannę Dominiak                                     /

                  18.30 +Józefę, Stanisława, Stanisławę, Józefa, Teresę, Marię Kowalczyk i Małgorzatę Kosińską

 

Sobota        7.00 – w intencji Ojczyzny, Rodaków w kraju i na obczyźnie, Prezydenta,

4.II                       Rządu i władz wszelkiego szczebla – o solidarną służbę wzajemną

                  18.30 +Waldemar Domański w 16 rocz.                                                                                                       16.00 – Za Parafian (w Obłaczkowie)

 

Niedziela    7.00 +Mariana, Rozalię, Stefana Góreckich; Helenę, Wacława, Leona

5.II                                        Dębickich; Bożenę, Henryka, Jana Szymanowskich

                  8.30 +Władysława Wełnickiego                         

                  9.45 +Andrzeja w 2 r; Tomasza w 14 r. i Czesławę w 19 rocz. - Szalbierz

                  11.00 +Amelię Ostrysz                                                                                                     12.15 +Adama Jacieczko w 1 rocz.

                  17.00 +Joannę Dominiak

Poniedz.     7.00 +Annę Barczak

6.II             18.30 +Karola Krauze

 

Wtorek       7.00 +Seweryna Kubczaka                18.30 +Henryka Nowaczyka

 

Środę         7.00 +Jadwigę Orzechowską

8.II             18.30 +Zbigniewa Pietruszyka; +Stefana wilczyńskiego w 38 r; Stefana Górniaka i zm. z rodz. Górniaków oraz Józefa Wojciechowskiego;  +Krzysztofa Niezgodę; +dusze w czyśćcu cierpiące

 

Czwartek   7.00 +Marka Raźnego                      18.30 – rez. Drapik

 

Piątek        7.00 +Janinę Janas w 20 rocz.           18.30 +Norberta Szymańskiego

 

Sobota        7.00 +Zdzisława Skrzypczaka

11.II           10.00 – Za Parafian – w intencji chorych                                                                                                     16.00 – w Obłaczkowie

                  18.30 +Jadwigę Łukowską

 

Niedziela    7.00 – w intencji Matek Żywego Różańca

12.II           8.30 +Joannę Olejniczak

                  9.45 +Jadwigę Mizera w 1 rocz.

                  11.00 +Henryka Plutę

                  12.15 +Melanię Grześkowiak                                                                                           17.00 +Amelię Ostrysz

 

Poniedz.     7.00 +Karola Krauze

13.II           18.30 +Henryka Nowaczyka                      18.30 +Edwarda Draszewka

 

Wtorek       7.00 +Leszka Rewersa w 5 rocz.                 18.30 +Melanię Grześkowiak

 

Środa         7.00 +Teresę Andrzejewską                        7.00 +Czesława Komisarka

15.II           18.30 +Zbigniewa Pietruszyka; +Zdzisława Bąka; +Mariannę i Mariana  Bloch

Czwartek   7.00 +Józefa Chęcińskiego

16.II           18.30 +Jadwigę Orzechowską                    18.30 +Amelię Ostrysz

 

Piątek        7.00 +Henryka, Halinę, Mariannę, Józefa, Irenę, Jana, Agnieszkę Zmudów   i zm. rodzeństwo

17.II                                                                                         

                  18.30 +Bogumiłę Wojtkowiak w 1 rocz.               18.30 +Amelię Ostrysz

 

Sobota        7.00 +Zdzisława Bąka     

18.II           18.30 +Konstancję i Michała Krauze           18.30 +Urszulę Kapelak

                                             16.00 Za Parafian (w Obłaczkowie)

 

Niedziela    7.00 +Zdzisława Skrzypczaka

19.II           8.30 +Tomasza Olejniczaka w 5 rocz.

                  9.45 +Wacława kusz w 19 rocz. i zm. z rodziny

                  11.00 +Ewę Bartnik w 1 rocz.

                  12.15 +Joannę Dominiak

                  17.00 +Amelię Ostrysz

 

 

licznik odwiedzin strony